Volejbalový turnaj O pohár ministra dopravy ČR 2019

17.9.2019

Pro zákazníky

Ve dnech 6.9.- 8.9.2019 se konal ve Žďáře nad Sázavou volejbalový turnaj O pohár ministra dopravy České republiky. Tento volejbalový turnaj má dlouhou tradici, letos se uskutečnil již po sedmadvacáté. Určený je pro všechny firmy a státní instituce, které spojuje jedno společné – dopravní problematika. Letos se zúčastnilo turnaje 23 družstev z celé ČR, Slovenska a od loňského roku i z Německa.

Stejně jako v minulosti se hrálo ve 3 výkonnostních kategoriích :

  1. Pohár ministra dopravy – I. kategorie
  2. Pohár ČESMAD Bohemia – II. kategorie
  3. Pohár Jana Pernera – III. kategorie

Bohužel i letos nám počasí nepřálo a tak se jednotlivá utkání odehrála na halách – I. a II. kategorie(sk. A a B) v tělocvičně 5. ZŠ Žďár nad Sázavou a III. kategorie(sk. C) ve sportovní hale Bouchalky. Velmi nás těší, že každý rok můžeme přivítat nové tváře a týmy – letos tým Ministerstva dopravy SK. Po náročném dni čekalo všechny zúčastněná družstva v Sokolovně ve Žďáru nad Sázavou zakončení v podobě společenského večera. Zde se vyhlásily výsledky turnaje, na vítěze čekal putovní pohár, pro ostatní umístěné pak dárkové koše a věcné dary, pořízené za podpory sponzorů. Pro všechny byla připravena večeře formou rautu, doprovodný program a nakonec zábava při hudební produkci.

Na přípravě této akce se podíleli:

  • Svoboda – Sklárna Svoboda Karlov – výroba medailí
  • AC Glass – ručně broušené sklo Radešínská Svratka – pískování karaf
  • SŠ Adolpha Kolpinga Žďár nad Sázavoou – raut a občerstvení
  • Restaurace Ingot – výčep piva, bufet
  • MgA. Olga Safronova – písečná animace – netradiční doprovodný program
  • Hudba – hudební skupina Sýkorky
  • Fotobox Vysočina

Výsledky volejbalového turnaje O pohár ministra dopravy ke stažení ZDE nebo v článku na BUSportal.
Gratulujeme družstvu firmy ZDAR, a.s., které se tento rok umístili ve III. kategorie na krásném 1. místě – souboj o 1. místo pro ně nebyl vůbec jednoduchý!

Děkujeme všem zúčastněným družstvům za jejich účast – doufám, že tato volejbalová tradice se uchová i do příštích let. Také děkujeme všem sponzorům bez kterých by volejbalový turnaj nebyl možný pořádat. V neposlední řadě děkujeme všem organizátorům a fotografům. Těšíme se opět na další vydařený ročník!

N19_3141

15622_N19_3139