Úspěšný rok AUTOŠKOLY VYSOČINA

AUTOŠKOLA VYSOČINA s.r.o., která je od roku 2012 dceřinou společností ZDAR, a.s. má za sebou úspěšný rok 2017 – podařilo se jí nejen dosáhnout kladného výsledku hospodaření, ale především rozvíjet všechny aktivity, které má ve své náplni. Kromě nabídky kurzů pro získání řidičských oprávnění všech skupin, referentských a profesních školení pro zájemce z řad veřejnosti i firem plní také nezbytnou úlohu při získávání nových řidičů pro ZDAR. Mimo jiné i proto, že jsme schopni uchazečům o získání řidičského a profesního oprávnění uhradit náklady spojené s touto rekvalifikací, ať již s využitím spolupráce na projektech financovaných úřady práce nebo z vlastních zdrojů.

Do roku 2018 vstupuje autoškola s několika změnami – dlouholetá ředitelka autoškoly paní Alena Křížová odchází do důchodu a její úkoly tak převzal dosavadní vedoucí školícího střediska pan Libor Hemza, který byl zároveň jmenován novým jednatelem společnosti.

Druhou významnou změnou je spuštění aktualizovaných webových stránek autoškoly, které jsou nyní přehlednější a díky modernímu responzivnímu designu dostupné třeba i z tabletu nebo mobilního telefonu – jejich adresa zůstává stejná – www.autoskolavysocina.cz.

Třetí novinkou je pak rozšíření provozní doby autoškoly – po přestěhování informační a cestovní kanceláře ZDARu do stejného objektu s autoškolou mohou zájemci o řidičské oprávnění získat potřebné informace a podat přihlášku od pondělí do čtvrtka až do 17 hodin, v pátek pak do 16 hodin.

Další novinky pro rok 2018 se připravují a v plánu je mimo jiné i částečná obnova vozového parku.

slider-n02