Tým ZDARu vyhrál 1. místo v kategorii O pohár města Žďár nad Sázavou

O víkendu 31.8.-2.9.2018 proběhl volejbalový turnaj O pohár ministra dopravy, O pohár města Žďár nad Sázavou a poháry Sdružení ČESMAD Bohemia a Jana Pernera. Letos poprvé hráči bojovali o 4 poháry, k původním 3 jsme přidali kategorii O pohár města Žďár nad Sázavou, který věcnými dary podpořilo především město Žďár nad Sázavou a tento pohár zvýšil šanci na výhru týmům skupiny C, kterých byla většina.

Bohužel nám počasí letos nepřálo a i přesto, že jsme si všichni přáli, aby se umoudřilo, pršelo celé dopoledne. Proto jsme museli družstva rozdělit dle kategorie a jednotlivé zápasy se hrály ve sportovní hale „Bouchalky“ (O pohár města Žďár nad Sázavou a Pohár Jana Pernera)  a v tělocvičně 5. ZŠ (O pohár Česmad a O pohár ministra dopravy).

Co se týká společenského večera, catering zajišťoval Penzion Borovinka pod vedením p. Nekoly a v doprovodném programu se nám představila divadelní společnost Chůdadlo se svojí LED světelnou show IRISADO. Hudbu po celý večer zajišťovala kapela MAYDAY. Focení celé akce nám zajišťoval jako každý rok p. Pinkas.

Níže již výsledky volejbalového turnaje 2018:

Kategorie O pohár města Žďár nad Sázavou:

 1. ZDAR, a.s.
 2. Centrum dopravního výzkumu
 3. Státní fond dopravní infrastruktury
 4. Ministerstvo dopravy ČR
 5. Ředitelství silnic a dálnic
 6. Ředitelství vodních cest

Kategorie O pohár Jana Pernera :

 1. Školské výpočetné stredisko
 2. Student Agency
 3. Plzeňské městské dopravní podniky
 4. Kapsch CarrierCom
 5. Runway
 6. Secar Bohemia

Kategorie O pohár ČESMAD :

 1. Město Žďár nad Sázavou
 2. Institut Jana Pernera
 3. Oltis Group
 4. WSV Sportfreunde Magderung ( DE )

Kategorie O pohár ministra dopravy:

 1. TJ Žďár nad Sázavou
 2. ČSAD Uherské Hradiště
 3. VIP
 4. České dráhy

Všem zúčastněným týmům děkujeme za účast v této každoročně vydařené akci. Velká gratulace patří našemu týmu ze ZDARu, který vyhrál 1. místo v kategorii O pohár města Žďár nad Sázavou. Nejlepším hráčem v této kategorii se stal náš hráč Jan Duda, kterému také gratulujeme.

Níže v odkazu naleznete fotografie od pana Pavla Pinkase:

https://pershink.rajce.idnes.cz

Tímto také děkujeme za organizaci celé akce paní Libuši Kamarádové a dalším zaměstnancům, kteří se podíleli na organizaci před a během volejbalového turnaje.