Tankomat – čerpací stanice ZDAR, Jihlavská

13.2.2020

Pro zákazníky

Na čerpací stanici v areálu společnosti ZDAR, a.s. na Jihlavské ulici je umístěn nový tankovací automat, který rozšiřuje možnosti pro naše zákazníky. Doposud bylo možné tankovat bezhotovostně pouze majitelům tankovacích čipů vydaných naší společností, případně platit hotově nebo bankovní kartou v době, kdy je otevřeno zákaznické centrum. Díky novému tankovacímu automatu bude možné platit bankovní kartou 24-hodin denně, tedy i mimo pracovní dobu zákaznického centra.

Ovládání terminálu je intuitivní a jednotlivé kroky jsou na automatu popsané – při platbě bankovní kartou je vyžadováno nejprve zvolení maximální částky, za kterou chce zákazník natankovat – to je z důvodu, že terminál si zkontroluje, zda na platební kartě je dostatek prostředků. Po provedení tankování se pak strhne jen částka odpovídající skutečně natankovanému množství.

Do budoucna připravujeme další vylepšení – při využití tankomatu bude možné zavést různé slevové akce a zároveň připravujeme integraci fleetových karet, např. Eurowag.