Soutěž pro zaměstnance „Společně na cestách“

2.9.2019

Pro zákazníky

Rozhodli jsme se od 1.6. – 21.9.2019 uspořádat soutěž pro naše zaměstnance. Protože víme, že rádi cestujete a využíváte benefitu v podobě příspěvku na dovolenou, téma soutěže jsme pojali v duchu cestování, tedy „Společně na cestách“. Podmínka soutěže je zcela jednoduchá – stačí, když na Vaší dovolené, výletu s dětmi i bez nich, v zoo, v muzeu, aquaparku, prostě kdekoliv zakoupíte (nebo již doma máte) pohlednici a vhodíte do soutěžního boxu – každý zaměstnanec může vhodit 2 ks pohlednice. Na pohlednici ze zadní strany napište vaše jméno, příjmení, e-mail (pokud nemáte nevadí), telefonní kontakt na vás a vhoďte pohlednici do soutěžního boxu, který bude od 1.6. umístěn na recepci firmy ZDAR, a.s. Zaměstnanci z odloučených pracovišť mohou pohled zaslat poštou na: Marketing, ZDAR, a.s., Jihlavská 759/4, 591 01 Žďár nad Sázavou (nezapomeňte uvést požadované kontaktní údaje).

Vyhlášení soutěže proběhne v sobotu 21.9.2019 na již plánovaném Dni otevřených dveří naší firmy. Losování vítězů proběhne náhodným výběrem 3 pohlednic z celkového počtu odevzdaných.

A o co soutěžíme?

  1. cena: poukaz 4000 Kč na nákup zájezdu od INVIA.CZ
  2. cena: poukaz 1500 Kč do relaxačního centra INFINIT MAXIMUS v Brně
  3. cena: celodenní vstupné pro čtyřčlennou rodinu do zábavního parku Robinson v Jihlavě

Jako první cenu jsme chtěli zvolit předem daný pobyt, ale víme dobře, že každý preferuje možnost vybrat si sám – proto svoji rodinu můžete vzít kamkoliv (poznávací/pobytové zájezdy v ČR nebo zahraničí, wellness, ubytování, letenky – využít se dá na cokoliv). Také bychom rádi abyste si užili pořádný odpočinek a nejlepší volbou je relaxační centrum INFINIT MAXIMUS v Brně (https://www.maximus-resort.cz/wellness-brno/). Poslední je celodenní rodinné vstupné do zábavního parku Robinson v Jihlavě – abyste si užili zábavu i s vašimi dětmi/vnoučaty/příbuznými (https://www.robinsonjihlava.cz/)

Soutěž je plně v kompetenci firmy ZDAR, a.s. a slouží pouze pro její zaměstnance. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na: marketing@zdar.cz nebo na tel: 734 892 374.

Budeme se těšit na Vaše pohlednice z cest!

1. místo poukaz 2. místo 3. místo