Rozšíření ŘO pro zaměstnance

8.3.2019

Pro zákazníky

Již koncem října minulého roku jsme Vás informovali o možnosti rozšíření řidičského oprávnění. Abychom připomněli: Autoškola Vysočina ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Kraje Vysočina, z.s. v rámci projektu „Vzděláváním k rozvoji Vysočiny“ získala finanční prostředky na kvalifikaci zaměstnanců firmy ZDAR, a.s.

Rozšíření ŘO jsme v únoru 2019 zahájili kurzem sk. C. V následujících měsících plánujeme pokračovat s rozšířením ŘO u skupiny T, CE a průkazy profesní způsobilosti.

Zájemců na zaplnění kurzů máme dostatek, ale pokud by někdo z Vás měl ještě o rozšíření ŘO zájem, kontaktujte nás na e-mail: marketing@zdar.cz nebo na tel: 734 892 374.

Možnost rozšíření ŘO je zcela ZDARMA (zaměstnanec pouze podepisuje kvalifikační dohodu) a využít ji může kdokoliv ze zaměstnanců ZDAR, a.s.


Vám, kteří jste se již do kurzů přihlásili, budeme před každým jeho začátkem zasílat podrobné informace: přihlášku do kurzu, datum zahájení kurzu, počet hodin teoretické a praktické výuky, aj.  Budeme se snažit opět uzpůsobit teoretickou a praktickou výuku tak, aby pro vás byla co nejvíce flexibilní a nebyla pro Vás časově náročná. Před každým zahájením nového kurzu budeme informovat vaše nadřízené, avšak individuální domluva ohledně uvolnění z pracovní doby je na Vás.