Rezervační systém mycího centra

7.8.2018

Pro zákazníky

V rámci zkvalitnění služeb jsme pro vás nově od 1.7.2018 spustili nový rezervační systém mycího centra. Hlavním cílem je usnadnit rezervaci služeb externím zákazníkům z pohodlí jejich kanceláře či domova. Doufáme, že zákazníci najdou výhody rezervace a budou této služby plně využívat.

Pro interní vozidla ZDAR, a.s. se tato služba momentálně netýká, ale v budoucnosti se uvažuje o možnostech zavedení registrace právě v tomto směru. Interní vozidla naší firmy mohou nadále využívat služby mycího centra dle potřeb, přednost však má vždy rezervace externího zákazníka.

Mycí centrum nabízí umytí a čištění interiéru osobních, nákladních vozidel i užitkových vozů v areálu naší firmy. K dispozici jsou vám vždy odborně proškolení pracovníci, kteří provádějí tyto služby v té nejvyšší kvalitě.

Registrace do rezervačního systému je velmi jednoduchá a rychlá. Stačí když vyplníte vaše osobní a kontaktní údaje a můžete začít s rezervací časového okna vaší návštěvy. Důležitým údajem je pro nás vaše telefonní číslo, díky kterému můžeme zlepšovat vzájemnou komunikaci a pružněji řešit případné změny rezervace. Službu mycího centra si můžete rezervovat max. 7 dní a min. 24 hod. předem. Tento interval byl zaveden zejména kvůli tomu, abyste se vyhnuli dlouhým čekacím dobám na předem vybranou službu.

V případě jakýchkoliv nejasností nebo dotazů v rámci rezervačního systému na mycí centrum, vám vždy velmi rádi pomůžeme (Monika Štikarová: +420 566 696 135; stikarova@zdar.cz)


Odkaz na rezervační systém mycího centra:

https://myckazdar.reenio.cz/cs

rezervační systém mycího centra