Přesun pobočky FOFRu z Děčína do Ústí nad Labem

3.9.2018

Pro zákazníky

Naše firma v rámci přepravního systému FOFR provozuje 4 pobočky, a to v Brně, Havlíčkově Brodě, Žďáře nad Sázavou a Děčíně. V minulosti jsme již úspěšně zrealizovali přesun pobočky z Humpolce do Havlíčkova Brodu.

Tento rok jsme se rozhodli pro přesun pobočky v Děčíně do Ústí nad Labem. Rozhodli jsme se tak zejména kvůli tomu, že chceme všechny naše pobočky v rámci přepravního systému FOFR stále rozvíjet a zlepšovat jejich lokální podmínky. Konkrétně v Děčíně se již dlouhodobě tento přesun zvažoval, zejména z důvodu zlepšení zázemí pro dispečery a vytvoření nových pracovních míst pro skladníky a také pro externí řidiče.

Důležitým faktorem bylo zvětšení skladovacích prostor, které byly ve stávajících prostorách v Děčíně nevyhovující, a to zejména pro rozvoj, který se týká nabídky skladování pro naše zákazníky. Nový sklad v Ústí nad Labem disponuje plochou 1000 m2 pro uskladnění zboží, což pro naše skladníky přinese dostatečný prostor pro vlastní manipulaci a větší časovou flexibilitu. Zázemí pro dispečery a skladníky se oproti stávajícím zvětší dvojnásobně.

Proč jsme zvolili lokalitu přímo v Ústí nad Labem?

  • lepší poloha v rámci atrakční oblasti Děčín v rámci přepravního systému FOFR. Také zde vidíme větší potenciál v nabídce cen a služeb firmám přímo z Ústí nad Labem. Jako jedno z plusů je možnost rozvoje spolupráce i v oblasti naší kamionové dopravy na ZDARu.

Kdy samotný přesun pobočky probíhal?

  • přelom sprna/září, konkrétně o víkendu 1.-2.9.2018 s tím, že v pondělí bude pobočka plně fungovat na nové adrese. Na celém přesunu se bude podílet vedoucí logistiky, oddělení IT pracovníků, pracovníci nynější děčínské pobočky a zapojí se i další zaměstnanci z naší firmy.

Děkujeme všem zaměstnancům, kteří nám s přesunem pobočky byli nápomocni. Věříme, že přesun do větších a flexibilnějších prostor nám přinese pro firmu více nových možností a příležitostí.

Foto na izdar.cz