Poohlédnutí se za Dnem otevřených dveří 2019

8.10.2019

Pro zákazníky

Tento rok jsme návštěvníky a zaměstnance uvítali na Dni otevřených dveří naší společnosti ve dne 21.9.2019. Tento rok jsme si užívali krásného počasí, díky kterému k nám zavítal vysoký počet návštěvníků. Účelem pořádání Dne otevřených dveří bylo setkat se se stávajícími/bývalými zaměstnanci ZDAR, a.s. a také od prezentovat činnosti naší společnosti.

Program pro návštěvníky byl připraven od 13:00 do 17:00 hodin. Celý program doprovázela hudební kapela DUO MUSIC a moderátor Rádia Vysočina Pavel Bláha. Po celou dobu programu probíhaly soutěže jak pro dospělé tak pro děti. Také jsme v průběhu vyhlašovali vítěze soutěže pro zaměstnance s názvem Společně na cestách.

Po areálu byl k vidění náš současný (kamiony/tahače, autobusy, dodávky) i historický vozový park (Czepel D 352, Ford model AA, Robur LO 2500, Škoda 706 R, Škoda 706 RO, Škoda 706 RTS, Škoda RTV, Praga RND, Praga RN, Tatra cisterna a Tatra jeřáb). Návštěvníci měli možnost absolvovat okružní jízdy – v tahačích SCANIA, historických autobusech (Škoda 706 RTO a Karosa ŠL) a zapůjčeném autobusu typu SOR NS 12. Jako každý rok nesměla chybět možnost zařídit si autobus (v prostoru nad areálem) pod dohledem instruktora Autoškoly Vysočina.

Na akci se prezentovaly se svými vozidly Policie ČR, Záchranná služba a Hasičský záchranný sbor SŽDC z Havlíčkova Brodu. Drážní hasiči přivezli na ukázku vyprošťovací vůz Scania a klasickou CASku Scania. V prostoru u nové nabíjecí stanice byli vystavené elektromobily.

Tento rok jsme se snažili soustředit program zejména na ty nejmenší návštěvníky – kreativní koutek (výroba placek, hádanky, křížovky), malování na autobus, malování na obličej, skákací hrad, elektrická autíčka Hummer (v prostoru nad areálem). Po celou dobu se dětem věnovala umělecká agentura Kašpaři (výroba bublin, tvarování balónků, žonglování aj.). Další již nedílnou součástí našeho Dne otevřených dveří byli RC modeláři – opět jich přijelo více než 30 jak z ČR, tak ze SR. RC modeláři po celé ploše STK vytvořili jízdní dráhy pro své RC modely, kterými nadchli nejen děti. Děti měli možnost RC modely ovládat a zkusit si projet vyznačenou trasu – odměnou jim za to byl řidičský průkaz malého RC modeláře.

Abychom neopomněli, během programu probíhaly ukázky mytí autobusu v nákladní myčce. Na pneuservisu pak byla možnost vyzkoušet si jízdu na trenažéru v režii Autoškoly Vysočina. Jako vzpomínku si mohli návštěvníci odnést fotografii z FOTO koutku. Také jsme u nás mohli přivítat stánek BESIPU, který prezentoval bezpečnost na pozemních komunikacích. Celkový program byl nabitý a bylo určitě co k vidění.

Věříme, že si společně s námi Den otevřených dveří užili jak návštěvníci, tak naši zaměstnanci. Závěrem bychom rádi poděkovali všem zaměstnancům, kteří se věnovali organizaci a pomoci na přípravě této hezké akce. Děkujeme také za zajištění občerstvení a celého servisu ze strany SDH Maršovice.

Na více fotografií se můžete podívat ZDE: https://drive.google.com/open?id=1VuHVquTBhAHUt0zcQOSH6T6ZHfMXu7HJ

Výběr fotografií můžete vidět v galerii: